«Много бесплатных объявлений»

Другие услуги в Ровно

Подписаться на свежие объявления
Каталог объявлений
Сортировать поЦена
ФильтрРейтинг
Отримайте професію бухгалтера!

Агенція «Бухгалтерський сервіс» проводить навчання бухгалтерів «з нуля» і до самостійної здачі балансу та податкової звітності. Навчання орієнтоване на максимальну передачу практичного досвіду до учня/учениці. Задайте впевнений старт своїй кар’єрі!
УслугиДругие услуги
Кваліфіковані бухгалтерські консультації!

Агенція «Бухгалтерський сервіс» надає консультації з питань обліку, організації бізнесу, оподаткування, митного та валютного законодавства, господарського та трудового права. Швидко та якісно надаємо допомогу!
УслугиДругие услуги
Ведення бухгалтерії для ФОП, малого та середнього бізнесу!

Якщо ви тільки починаєте свою діяльність і вам потрібний головний бухгалтер - ми допоможемо вам в правильній постановці і веденні бухгалтерського обліку, підготовці і здачі звітності. Не менш успішно і якісно ми ведемо облік після фахівців, які працювали у вашій компанії і з якихось причин не можуть працювати далі.…
УслугиДругие услуги
Послуги бухгалтера для підприємця

Агенція "Бухгалтерський сервіс" допоможе Вам у відкритті та закритті фізичної особи-підприємця, а також здачі звітності. Консультуємо.
УслугиДругие услуги
Супровід бізнесу: від відкриття бізнесу до юридичного і бухгалтерськог

Бухгалтерський супровід фізичної особи-підприємця: •подачу звітності до контролюючих органів, в тому числі податкові інспекції, пенсійний фонд; •кадровий облік при оформленні найманого працівника і подача звітності за нього, розрахунок і нарахування заробітної плати; •ведення книги обліку доходів і витрат; •оформлення…
УслугиДругие услуги

Не нашли объявление? Оформить подписку на свежие объявления из этой рубрики

Войти в Личный кабинет
Регистрация
: